BLOG

GRC Ninja – Matryca SoD – Demo smartGRC – SmartReport

W naszej nieustannej misji, by dostarczać Wam najbardziej wartościową wiedzę i narzędzia niezbędne do skutecznego zarządzania systemami IT, informujemy o premierze najnowszego odcinka na kanale GRCNinja!

W dzisiejszym odcinku, zatytułowanym GRC Ninja – Matryca SoD – Demo smartGRC – SmartReport, Andrzej i Filip, nasi eksperci z wieloletnim doświadczeniem, zabierają Was w podróż po zaawansowanych funkcjonalnościach narzędzia SmartGRC. Odkrywajcie tajniki efektywnego wykorzystania matrycy SOD (Segregation of Duties), kluczowego elementu w zarządzaniu ryzykiem dostępu oraz integralności procesów biznesowych.

W odcinku poznacie:

  • Jak krok po kroku zaimplementować proces matrycy SOD w narzędziu SmartGRC, począwszy od logowania, przez konfigurację, aż do efektywnego wykorzystania raportowania ryzyka.
  • Praktyczne porady dotyczące mapowania czynności biznesowych do obiektów autoryzacyjnych oraz wykorzystania predefiniowanych matryc dla systemów SAP.
  • Metody szybkiego importu danych i konfiguracji za pomocą plików konfiguracyjnych Excel, co znacząco przyspiesza prace projektowe.
  • Znaczenie dostosowywania ustawień systemowych do specyfiki organizacji oraz zarządzanie uprawnieniami na różnych poziomach struktury organizacyjnej.

 

Dlaczego warto obejrzeć?

Odkryjecie, jak złożone wyzwania związane z zarządzaniem uprawnieniami i ryzykiem mogą być efektywnie adresowane przy użyciu nowoczesnych narzędzi GRC. Poznacie również, jak optymalizować procesy i zabezpieczać dane w waszych systemach IT, dzięki głębokiemu zrozumieniu możliwości narzędzia SmartGRC.

Nie przegapcie okazji do zgłębienia wiedzy, która może zrewolucjonizować sposób, w jaki zarządzacie uprawnieniami i bezpieczeństwem w Waszych organizacjach. Kliknijcie [tutaj], aby przejść do odcinka i zacznijcie swoją przygodę z najnowszymi technologiami GRC!

Dołączcie do społeczności GRCNinja

Nie zapomnijcie subskrybować naszego kanału GRCNinja, aby nie przegapić kolejnych odcinków i aktualności. Jesteście ciekawi, jakie jeszcze narzędzia i technologie możemy Wam przedstawić? Zostawcie komentarz pod filmem z sugestiami i pytania — jesteśmy tutaj, by dzielić się wiedzą i wspierać Was w codziennych wyzwaniach IT.

Do zobaczenia w kolejnych odcinkach.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.

Wypełnij poniższy formularz. Zwykle odpowiadamy w ciągu dwóch godzin.