Aplikacja smartGRC powstała w 2010 roku i od tamtego czasu znacząco ułatwiła pracę z nadmiarowymi uprawnieniami w ponad 20 firmach w Polsce.


Nasz, ponad 20 osobowy zespół GRC, specjalizuje się w pracy wdrożeniowej  rozwiązań do zarządzania dostępem i uprawnieniami w systemach ERP.


Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala nam rozwijać aplikację smartGRC aby rozwiązywać realne wyzwania projektowe.


Zakup licencji smartGRC daje dostęp do repozytorium wiedzy (baza ryzyk rozdziału obowiązków SoD) oraz gotowych rozwiązań na wyzwania w obszarze autoryzacji SAP

0
Lat doświadczenia
0
Klientów
0
Wdrożeń
0 %
Gwarancja jakości

O aplikacji

Aplikacja smartGRC powstała jako odpowiedź na ryzyko związane z masowym przetwarzaniem danych w systemach klasy ERP (SAP) przez użytkowników, którzy posiadają nadmiarowe uprawnienia.

Prawidłowo skonfigurowane dostępy mogą stanowić skuteczną odpowiedź kierownictwa na zagrożenia w obszarze cyber-bezpieczeństwa. Prawidłowe dostosowanie uprawnień użytkowników nie jest jednak łatwe, gdyż wymaga wiedzy na temat słabości systemów klasy ERP (SAP).

Te słabości generują dla przedsiębiorstwa ryzyko utraty kontroli na spójnością, poprawnością i kompletnością przetwarzanych danych w systemach ERP (SAP). 

Aplikacja smartGRC wyrównuje szanse firmy w tej nierównej walce. Została zaprojektowana z myślą o automatyzacji procesów związanych z zarządzaniem uprawnieniami w system SAP, obecnie skutecznie stosowana również w innych systemach.

Główne cechy

CO NAS WYRÓŻNIA?

Specjalistyczna wiedza dziedzinowa, zdobyta podczas realizacji największych wdrożeń rozwiązań klasy GRC.

Jesteśmy rekomendowanym ekspertem w dziedzinie autoryzacji.

Ekspercka wiedza i doświadczenie
Praktyczna znajomość zalecań audytowych
Szybki czas wdrożenia narzędzia
Dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta

Business case - jakie problemy rozwiązujemy?

Opinie naszych klientów